Do serca przytul psa…

Do serca przytul psa…

Po raz kolejny w naszej szkole zorganizowana została akcja pomocy dla zwierząt przebywających w schronisku Amicus. Tegoroczna zimowa edycja pomyślnie się zakończyła. Do schroniska przekazaliśmy ponad 300 kg karmy, ponad 100 kocy, kołder i różnych akcesoriów dla zwierząt. I tym razem nie zawiedliśmy tych, którzy na nas liczyli. I o to właśnie chodzi, ponieważ- „ By być wielkim, trzeba pomagać małym”.
Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich uczniów, którym los opuszczonych zwierząt nie był obojętny. Każdy Wasz dar to prawdziwy dowód człowieczeństwa i empatii. Pomagać można na różne sposoby – materialnie, wolontariatem, adopcją, niezgodą na krzywdę, ale najważniejsze jest, aby przyjąć postawę aktywną.
Jednocześnie informujemy, iż akcja trwa nadal, gdyż rozpoczynamy edycję letnią. W imieniu podopiecznych schroniska serdecznie zapraszamy, byście i tym razem byli tak wspaniali.

Nauczyciele promujący akcję w szkole – Urszula Nowak-Manycz ,Mariola Rokaszewicz oraz Dorota Stankunowicz.