Akcja charytatywna “Mikołaje na rowerach dzieciom”

UWAGA! ZACHĘCAMY NASZYCH UCZNIÓW DO WZIĘCIA UDZIAŁU W AKCJI

Czas trwania akcji : 26.11-4.12

Justyna Chmielewska jest nauczycielem przedmiotów gastronomicznych w Zespole Szkół Ekonomicznych w Głogowie. W trudnych dla wszystkich czasach, stara się prowadzić zajęcia aktywnie, aby zachęcić uczniów do współpracy. W niniejszym filmie promuje akcje charytatywną “Mikołaje na rowerach dzieciom”, o której więcej możecie dowiedzieć się tutaj: https://www.facebook.com/Miko%C5%82aj… . Celem filmu jest zachęcenie uczniów do włączenia się do akcji charytatywnej. Wszystkie wypieki, które uczniowie zadeklarują się przekazać na akcje, będą odebrane przez organizatorów akcji we wszelkich warunkach sanitarno-epidemiologicznych. Film powstał przy współpracy Anny Hryniewieckiej, która chętnie włączyła się do akcji i zachęca wszystkich uczniów SP11 w Głogowie do wsparcia przedsięwzięcia. Święta to niezwykły czas, lecz nie zapominajmy o najbardziej potrzebujących. NIE BĄDŹMY OBOJĘTNI !!! Szanujmy się i pomagajmy !!!

Chęć udziału proszę zgłaszać do nauczycieli świetlicy szkolnej lub nauczyciela bibliotekarza.

Organizatorzy:
Anna Hryniewiecka
Ksenia Słowińska
Nauczyciele świetlicy