Szanowni Rodzice / opiekunowie

Szanowni Państwo. Drodzy Rodzice.

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej  z dnia 20 marca 2020 rmożliwe jest prowadzenie kształcenia na odległość w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID- 19.

Nowe przepisy będą obowiązywały od 25 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020 r.

Oznacza to, że nauka na odległość ( zdalna) jest obowiązkowa z możliwością oceniania i klasyfikowania. W związku z powyższym, proszę Państwa o systematyczne sprawdzanie wiadomości   umieszczanych w  e-dzienniku, który służy do komunikacji nauczycieli z uczniami.

Wszelkie zapytania i wątpliwości możecie Państwo konsultować  przez e-dziennik .

Przypominam, że szkoła pozostaje zamknięta, ale w przypadku jakichkolwiek pytań można dzwonić pod numer  76 726 56 25 od poniedziałku do piątku od 8.00 do 15.00.

Z poważaniem. Dyrektor Szkoły