WYGRANA NASZEJ REPREZENTACJI

17.10.2017 w Szkole Podstawowej nr 11 w Głogowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Głogowskiego w koszykówce dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Udział wzięły reprezentacje: SP w Białołęce, SP w Jaczowie, SP 3 w Głogowie i SP 11 w Głogowie.
Reprezentacja naszej szkoły wygrała dwa mecze:
SP 11 – SP w Białołęce 52:2
SP 11 – SP 3 w Głogowie 35:2
Klasyfikacja końcowa:
1 miejsce Szkoła Podstawowa nr 11 w Głogowie
2 miejsce Szkoła Podstawowa nr 3 w Głogowie
3 miejsce Szkoła Podstawowa w Jaczowie
4 miejsce Szkoła Podstawowa w Białołęce
Mistrzynie Powiatu Głogowskiego otrzymały pamiątkowe koszulki ufundowane przez MSZS oraz będą reprezentowały powiat głogowski w półfinale strefy legnickiej, który zostanie rozegrany w Polkowicach.
Skład reprezentacji SP 11: Miriam Michalczuk, Maja Podejma, Ewa Ratuszyńska, Gabriela Kuc,  Zuzanna Graczyk, Magdalena Zibrow, Wiktoria Prokop, Hanna Kobylarz, Kornelia Miler, Karolina Kosturkiewucz, Zofia Czerniawska, Oliwia Izienicka, opiekun Jolanta Grubecka-Rozkocha.

Jolanta Grubecka – Rozkocha